O nas

Szanowni państwo.

Witam serdecznie w sklepie Pasmanteria Exclusive.


Trzy lata temu przekładając pierwsze oczko na drutach, nawet przez myśl mi nie przeszło, że tak się zakocham w tworzeniu dzianin, a nie mówiąc już o tym, że kiedyś otworzę sklep. Strona, którą stworzyłam jest moją wizją sklepu, jaki sobie wyobraziłam, czyli stroną czytelną, przejrzystą, a przede wszystkim estetyczną. Założeniem moi było, aby klient czuł się wyjątkowo, więc nazwałam swój sklep PASMANTERIA EXCLUSIVE.
Włóczki, które proponuję będą wszelakiego kalibru, czyli każdy rodzaj grubości, a także każdy rodzaj rozmiaru oraz składu, według preferencji klienta. A jeśli chodzi o sam produkt, pracuję na nim od dłuższego czasu, jestem zachwycona i zauroczona gamą włóczek jaką proponuje producent, zresztą sami się przekonacie.Zapraszam do mojego świata włóczek exclusive, będzie kolorowo, błyszcząco, a także nie zabraknie klasyki. Każdemu według uznania.
Zapraszam na strony Facebook oraz Istagram”Dzianiny Dżoany”oraz”Pasmanteria Exclusive”gdzie pokazuję moje prace wykonane włóczkami exclusive.

Joanna